Home / HABERLER / Kırgızistan, Güney Kore’de uluslararası turizm fuarına katıldı

Kırgızistan, Güney Kore’de uluslararası turizm fuarına katıldı

Kırgızistan, 6 – 9 Haziran 2019 tarihleri ​​arasında Güney Kore’nin Başkenti Seul şehrinde açılan “2019 Seul Uluslararası Endüstri Fuarı” konulu uluslararası turizm fuarına katıldı.

Kırgızistan Kültür, Enformasyon ve Turizm Bakanlığı Turizm Bölümü ve Kırgızistan’ın Seul Büyükelçiliği desteğiyle, Kırgızistan’dan seyahat şirketleri Ak Say Travel, Horizont Travel LLC, Travel Land söz konusu etkinlikte yer aldı.

Kültür Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Kırgızistan şirketlerinin Kore’de fuara katılmasına gösterilen destek, Kırgızistan Hükümeti’nin 2019-2023 Turizmi Geliştirme Programının uygulanması ve Güney Kore’nin Kırgızistan için ana turizm pazarlarından biri olduğu bir pazarlama stratejisinin uygulanması çerçevesinde verilmektedir.

Etkinlik, seyahat ve yeni fikir alışverişi, ürün ve hizmet alışverişi, ulusal ve uluslararası turizmi teşvik etme, endüstri eğilimlerinin sunulması ve pazarda talep gören turizm ürünlerinin geliştirilmesine yardım konusunda bilgi edinilmesine katkıda bulunuyor. Sergi, turizm ve seyahatin gelişmesini teşvik etmek, görüş alışverişi ve küresel turizm endüstrisindeki son trendler için elverişli bir ortam yaratmayı amaçlıyor.

“Seul Uluslararası Endüstri Fuarı 2019” projesinin 60 ülke ve kuruluştan bir milyondan fazla katılımcıyı içermesi bekleniyor.

1986’dan beri her yıl düzenlenen bu uluslararası sergi, dünyanın dört bir yanından tur operatörleri ve seyahat acentelerinin yanı sıra uluslararası havayollarının temsilcileri, ulusal ve bölgesel turizm konseyleri, bölgesel turizm idareleri, en büyük otel kompleksleri ve tatil köyleri, turistik yerler vb kapsamakta.

KABAR

Check Also

Malatyalı yatırımcılara Kazakistan fırsatı anlatıldı

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen toplantı ile Kazakistan’ın yatırım fırsatları Malatyalı iş adamlarına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir