Çarşamba , Şubat 26 2020
Home / GÜNDEM / Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan, 2020’de gezilecek en iyi seyahat ülkeleri

Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan, 2020’de gezilecek en iyi seyahat ülkeleri

Kırgızistan, Özbekistan ve Tacikistan 2020 yılında gezilmesi gereken en iyi seyahat noktaları olarak seçildi.

Kommersant.uz haber ajansının Almanca baskısı Bild’deki “Gelecek Yıl Seyahat Edilecek En İyi Yerler” başlıklı makalesine atıfta bulunarak yayımladığı habere göre, Özbekistan, Kırgızistan ve Tacikistan ile birlikte “Bölgeler ve paranın karşılığı” seçiminde en iyi yer olarak belirtilmiştir.

Lonely Planet kılavuz kitaplarının üretiminde lider tarafından geliştirilen Best in Travel sıralaması, özellikle yerin alaka düzeyini, gösterimlerin benzersizliğini ve vay faktörünü (anında şaşırtma ve ilgiye neden olma yeteneği) bir dizi faktörü göz önüne aldı.

Bir zamanlar dünya ticareti ve gezginler tarafından zenginleştirilen bu bölge, yine dünya dikkatinin merkezinde idi. Çok daha ekonomik hale geldi: bu vize rejimleri, uçuşlar ve altyapı için geçerlidir.

Büyük İpek Yolu ülkelerinin İtalyan Toskana, Tohoku’nun Japon bölgesi, Amerikan Maine eyaleti, Avustralya’da bulunan Lord Howe volkanik adası ve diğerleri gibi en popüler turistik rotalardan daha çekici olduğu ortaya çıktı.

Check Also

Kazakistan, yenilenebilir enerjiden 3 milyar kilovatsaat elektrik üretecek

Kazakistan Enerji Bakanı Nurlan Nogayev, bu yıl yenilenebilir enerji kaynaklarından 3 milyar kilovatsaat elektrik üretmeyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir